piątek, 4 marca 2016

everyday outfit with straps by Promees | black & gray
Cześć!
Hello!

Tak jak zapowiadałam >>ostatnio<< i, jak mam nadzieję, się domyślacie, dzisiaj przygotowałam dla Was (pierwszy od dawien dawna) post ze stylizacją. Jednak najważniejszą jej częścią nie jest sweter ani czapka widoczna powyżej, tylko RAMIĄCZKA od firmy Promees, które zresztą zaraz sami zobaczycie i ocenicie.
As I >>lately<< promised and, I hope, you suspected today's post is focusen on outfit (first for a long time). However the most important thing is nor sweater neither that hat, but straps by Promees. In a moment you'll have chance to see them and judge by yourself.

Wymyślne ramiączka tworzące różne konstelacje na naszym głębokim dekolcie stają się ostatnio coraz bardziej popularne. Nie mogłam się więc im oprzeć i ich nie zamówić - szczególnie, że cena nie jest niewyobrażalnie (dla takiego drobiazgu) duża, a są na prawdę ciekawym dodatkiem, powiedziałabym nawet, że w pewnym sensie biżuterią. Razem z przesyłką zapłacicie za nie około 30 zł. :)
Fancy straps forming different patterns on our deep cleavage are recently getting more and more popular. Thereby I couldn't resist buiyng them - especially when its price is not unimaginably high (for something like that), and they're really fascinating adding. I would even say it's a jewellery in some way. You'll pay for them about 30 zł - counting with delivery.

Pierwsza rzecz jaka rzuca się w oczy po rozpakowaniu przesyłki to piękne, eleganckie opakowanie. Zabawne, bo przy takiej cenie spodziewałam się raczej niedbale zwiniętych tasiemek wrzuconych w byle woreczek. A tu taka niespodzianka. Otwieram pudełeczko a tam cudnie prezentujące się ramiączka ułożone tak, jak mniej więcej układają się przypięte do biustonosza.
The first thing that catches the eye after unpacking the pack is really beautiful, elegant wrapping. Funny thing, because for this price I'd rather expect carelessly tangled straps thrown in any plastic bag. Big surprise for me. When I open the box I see wonderfully presenting straps arranged as they should look pinned to my bra.

Jeśli chodzi o jakość - tasiemki z jakich zostały wykonane wydają się być solidne, wszystko piękne pozszywane, żadna nitka nie wystaje. Miałam je na sobie dopiero kilka razy, ale już mogę powiedzieć, że noszą się dobrze, są wygodne, jak normalne ramiączka.
I'd say the quality of strings that they are made of is rather solid, everything is carefully attached. I've been wearing them only few times but I guess I can say that they are comfortable as regular bra straps.

Dla siebie wybrałam model >>Chloe<<, czyli najprostsze, złożone tylko z dwóch tasiemek, a przy tym najgrubsze z proponowanych ramiączka. Mają także tasiemkę, która powinna utrzymywać się kilka cm pod stanikiem. Tak, powinna, bo tak się niestety nie dzieje i to jest ich [chyba] jedyna wada. Na szczęście akurat tej części ramiączek nie widać pod ubraniem, więc nie mam dużego pola do zbyt dużej krytyki.
I bought a >>Chloe<< model for myself. Chloe is the simpliest form from all models made of two thick strings. It has also a string that was supposed to stay a few centimeters under the bra. Yes, as I said it should, but it doesn't, and it's the only drawback of it. Luckily this part of straps is invisible when I have my clothes on so I cannot really complain.A dalej zdjęcia stylizacji z ramiączkami - podjęłam próbę dopasowania do nich czegoś z mojej garderoby. Dzisiaj wersja "na codzień", czyli z czym mogłabym je nosić choćby do szkoły. Niedługo pojawi się także stylizacja bardziej elegancka, w której ramiączka także odegrają pierwsze skrzypce.
Now I can leave you with photos of straps' outfit - I tried to match some stuff from my wardrobe. Today I have prepared an "everyday" version so it means I could wear it even in school. The more "elegant" outfit will show up soon, of course with straps in the foreground!

Stay tuned!


straps - Promees
sweater - H&M
mom jeans - H&M
backpack - Tk Maxx 
shoes - Aldo
clock - am:pm
lipstick - Kobo

Wprowadziłam na blogu małe zmiany - mam nadzieję, że zauważyliście :) - trochę wygląd i, dla mnie najważniejsze, zaczynam pisać posty po polsku i angielsku. Wcześniej uważałam, że to głupi pomysł, ale ostatnio zauważyłam korzyści, jakie ze sobą niesie - skoro chcę STUDIOWAĆ w języku angielskim, to muszę nauczyć się nim posługiwać TAKŻE pisząc do Was. :)
I hope you see changes that appeared on my blog recently - I changed its appearance and, what's most important for me, I am staring blogging in English! I thought it's a stupid idea before, but lately I noticed benefits that I can get of it - if I want to STUDY in English then I have to improve writing skills ALSO in that language. :)


Dajcie znać co o tym myślicie!
Let me know what you think about that!

Juliet

snapchat: ylyys
instagram: ylyys

15 komentarzy:

 1. Mega stylizacja! Szelki są genialne, muszę je mieć!
  Mój Blog
  Nowy dział na blogu

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie pomyślałabym że ramiączka mogą się prezentować równie dobrze jak biżuteria :>
  pozdrawiam :*
  http://photo-claudine.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wyglądasz :) Strapsy świetne, chociaż jeszcze bardziej podobają mi się buty :)

  http://6mkwadrat.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O tak, na buty polowałam kilka miesięcy i w końcu znalazłam je na przecenie - z 400 na 120 zł! :D
   Dziękuję! :)

   Usuń
 4. Yo, ogarnij tłuściochu design strony bo te jasne hyperlinki na białym tle ssą mocno i szczypią oczy, szelki nadal bez sensu :D

  Twój ćpun

  OdpowiedzUsuń
 5. Interesujący i genialny post, przede wszystkim fantastyczny blog! Masz rewelacyjne pomysły :) Na pewno będę tu zaglądać częściej! :)Posty są naprawdę przemyślane i świetnie napisane.Prześliczne zdj <3
  obserwuje Zapraszam do siebie!:)
  http://dominikax.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję, niesamowicie się cieszę że tak się Tobie podoba! :D

   Usuń
 6. Świetna stylizacja!Zwłaszcza buty mi się spodobały ;)
  Pozdrawiam!
  zubrzycanka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny outfit, bardzo do ciebie pasuje :)
  Zapraszam na nową notkę, keepgoiing.blogspot.com - klik!

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękna stylizacja - super zdj ;)
  Ramiączka wyglądają naprawdę fajnie ;)
  Mój blog, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 9. Te ramiączka świetnie wyglądają :)

  OFFICIAL PATTY (klik)

  OdpowiedzUsuń
 10. uwielbiam twój sweterek!!

  http://ladycharm1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. That bag is sooooo cute!
  Morgan x
  www.justmorgs.com

  OdpowiedzUsuń
 12. You styled the straps so nicely! :)

  xoxo,
  |CHELSHEAFLO|

  http://chelsheaflo.blogspot.co.id/

  OdpowiedzUsuń