piątek, 11 marca 2016

elegant outfit with straps by Promees | black dress
Cześć!
Hello!

To jest jeden z tych dni, kiedy budzę się i... nic mi się nie chce, bo wiem, że na 7:25 muszę iść do szkoły, że to będzie kolejny dzień robienia tego, na co właściwie nie do końca mam ochotę. Może to dlatego, że mamy piątek i.. ludzie, jest piątek! powinniśmy iść na imprezę! a nie do szkoły czy pracy! Ostatnimi czasy moja niechęć do nauki sięga zenitu. Im bliżej matury, tym ze mną jest gorzej. A przecież powinno być odwrotnie, czyż nie?
Today is a day when I woke up and... felt like staying all day in my bed, especially when I know that I have to go to school and my lessons start at 7:25 and I'm not going to do exactly what I want. Maybe it's because it's friday and.. guys! it's friday! we should go to some party! not to school nor work nor anything like that! Recently my aversion to studying is reaching the limits. The closer to the matura exam it is, the less is my wilingness. It should be completely different, shouldn't it?

Na szczęście muszę wytrwać jeszcze tylko 53 dni tej męczarni, potem 2 tygodnie egzaminów i koniec!
After all I have to survive only 53 days of school and 2 weeks of exams!

Ale ale! Skoro mamy już piątek wieczór, to na chwilę chociaż zapomnijmy o sprawach tak absorbujących i niezmiernie interesujących jak matematysia czy fizysia. Powinnam celebrować tę wspaniałą porę jak każdy szanujący się licealista - iść do pubu, klubu, czy chociaż na jakąś kameralną domówkę. Lecz uwaga: nie zrobię tego! Pozwoliłam sobie tylko na małą chwilę przyjemności w postaci pisania do was i zaraz znowu wracam do zadane. A co!
But! If we have friday we can forget about time-taking and enormously interesting things such maths and physics. I should celebrate this outstanding evening like every single self-respecting high school studend and go to pub, club or at least regular house party.But beware! I'm not going to be one of them! I let myself this moment of pleasure by writing to you and right after that I'm coming back to my lovely tasks!

Kiedy już ustaliliśmy jak fajnie się dzisiaj bawimy, przejdźmy do konkretów: kilka słów o głównym temacie posta, zanim zaleję was falą zdjęć. >>Ostatnio<< pisałam, że dodam tutaj bardziej elegancją stylizację z ramiączkami i.. zaraz sami zobaczycie. ;)
When we already agreed on what to do today, we can move to the specific case: a few words about main topic of this post before I show you all the photos. >>Last time<< I wrote about adding more elegant outfit and.. you'll see it in a moment!

Szczerze mówiąc, miałam wątpliwości, czy da się połączyć ze sobą te dwa elementy. Paski na dekolcie raczej kojarzą mi się z idealnym dodatkiem na imprezę, niż sposobem do nadania naszemu wyglądowi klasy. Jednak powiem wam, że sama się zdziwiłam, kiedy założyłam do nich czarną sukienkę. Ramiączka sprawiły, że cała stylizacja stała się ciekawsza.
To be honest I had doubts if these two parts are going to fit togethrer. Straps on cleavage remind me of perfect weapon to charm than to make our look more classy. Nonetheless I have to say that I was surprised when I wore on this black dress. Straps made this outfit more casual and interesring.

Co sądzicie o takim połączeniu?
What you think about such collaboration?

straps - Promees 
dress - KappAhl
watch - am:pm
lipstick - L'Oreal


Juliet

10 komentarzy:

 1. Bardzo ładnie wyglądasz :)
  A co do piątku i siedzenia w szkole to dzisiaj u mnie na uczelni odbywa się konferencja i musimy tam być od 9.45 do 20 :(
  Zapraszam :) http://natalie-forever.blogspot.com/2016/03/moraz.html

  OdpowiedzUsuń
 2. 53 dni to bardzo malutko, szybko minie! :D
  Cudownie wyglądasz, śliczne zdjęcia :3
  justsayhei.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Zdjęcia boskie! :)
  http://lone-gunmens.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. piękne zdjęcia i świetna sukienka!;)
  Pomyśl że po maturze najdłuższe wakacje!;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Tylko 51 dni i kończysz szkołę w sumie, ciesz się ! :D Powodzenia już i wytrwałości do nauki do matur haha ;*
  Śliczna stylizacja :)
  Mój blog:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Your dress is perfect! You have a great style and I really liked your style!
  Thanks for your kind comment <3

  http://free-colors.blogspot.pt/

  OdpowiedzUsuń
 7. Jaka przepiękna sukienka *.* Jeszcze te ramiączka nadają cudownego smaku stylizacji !
  Wyglądasz przepięknie !
  Dasz radę a jak to mawia moja mama na zabawę będzie czas :*
  *ByKocur*~klik

  OdpowiedzUsuń
 8. Oby matura poszla Ci jak najlepiej! Trzymamy kciuki:)

  variousss.blogspot.com/ zapraszam i licze na jakies cenne wskazówki!

  OdpowiedzUsuń
 9. Śliczne zdjęcia :)
  http://minauro.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 10. Fajne zdjęcia :)
  Nie przejmuj się aż tak bardzo tą Maturą. To tylko tak groźnie brzmi. Ale w rezultacie nie jest tak strasznie :)

  http://kinia-testuje.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń